Stal zorganizuje bal charytatywny dla Tomasza Golloba

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Stal Gorzów trzeciego lutego zorganizuje bal charytatywny dla Tomasza Golloba. Dla zgromadzonych w auli AWF gości zaśpiewa entuzjasta żużla – Krzysztof Cugowski, a zebrane środki wspomogą kosztowną rehabilitację Golloba. 

Pierwszy bal charytatywny organizowany przez Stal Gorzów odbył się w 2003 roku, a zbierane środki trafiały do gorzowskiego hospicjum. – Będzie to już 10-ty bal organizowany przez klub. Tym razem będziemy zbierać środki na leczenie i rehabilitację Tomasza Golloba. Nikomu nie trzeba tłumaczyć, co znaczy Tomasz Gollob dla polskiego i światowego speedwaya. To właśnie będąc kapitanem Stali, Tomasz osiągnął swój największy sukces – tytuł Indywidualnego Mistrza Świata  – powiedział prezes Stali,  Ireneusz Maciej Zmora.

 – Przejście Tomasza Golloba do Gorzowa nie tylko tknęło ducha w drużynę, ale na świecie zaczęto mówić o Stali Gorzów. Nigdy nie powinniśmy tego zapomnieć. Funkcję kapitana spełnił w 110% – dodał Władysław Komarnicki.

Przed inauguracją sezonu 2017 w czasie jazdy na motocrossie Tomasz Gollob doznał poważnej kontuzji kręgosłupa. Mistrz świata z 2010 roku nie ma czucia w nogach i obecnie porusza się na wózku inwalidzkim– Tomasz potrzebuje nie tylko wsparcia psychicznego, ale i finansowego. Koszty rehabilitacji są ogromne. Hasło #ZawszeRazem nie jest pustym hasłem i uznaliśmy, że już w tej chwili trzeba się włączyć do wsparcia. Być może Tomasz będzie musiał poruszać się w egzoszkielecie, którego koszt szacuje się na 600-800 tyś. zł  – dodał honorowy prezes Stali.

Na balu oraz w serwisie charytatywni allegro będzie można wylicytować m.in. koszulkę Reprezentacji Polski z autografem Roberta Lewandowskiego, plastron z podpisami zawodników Stali Gorzów po zdobyciu tytułu Mistrza Polski 2014, kask Bartosza Zmarzlika z pierwszego wygranego SGP w 2014 roku, narty z Piotra Żyły oraz rakietę z autografem Agnieszki Radwańskiej. Dochód z licytowanych przedmiotów oznaczonych #ZawszeRazem zostanie przesłany na konto Polskiego Związku Motorowego, który uruchomił specjalne konto na które można dokonywać wpłat na dalszą rehabilitację dla Tomasza Golloba.

Każda para biorąca udział w balu zapłaci za zaproszenie 1000 zł, a cała kwota w całości trafia na konto dla Tomasza Golloba. Pierwsze zaproszenia z numerem dwa i trzy zakupili prezes Zmora i senator Komarnicki. Zaproszenie z numerem jeden trafi na licytację. Osoby zainteresowane zaproszeniem na Bal Charytatywny mogą kontaktować się z klubem pod numerem 505 111 888.

Pełen zapis konferencji prasowej prezesa Stali Gorzów Ireneusza Macieja Zmory oraz Senator RP Prezesa Honorowego Stali Gorzów Władysława Komarnickiego

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here