Rok 2018 rozpocząć od zwycięstwa. Na początek Malbork

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Po świąteczno-noworocznej przerwie szczypiorniści Stali Gorzów wracają na pierwszoligowe parkiety. Pierwszym rywalem w 2018 roku będzie Polski Cukier POMEZANIA Malbork.

Elementem przygotowań do tego meczu miał być turniej Stal Gorzów Hanball Cup, który z powodu oszczędności, a oficjalnie by uniknąć kontuzji się nie odbył. Nie udało się również zorganizować sparingu ze Spójnią Gdynia i po świętach na ligowe parkiety wracamy w ciemno. Trener Dariusz Molski zapewnia, że fizycznie będziemy dobrze przygotowani. Zawodnicy odrobili zadanie domowe, które trener zaplanował na świąteczną przerwę. Pod koniec 2017 roku szkoleniowiec żółto-niebieskich z powodu kontuzji nie mógł skorzystać z całej kadry. Po przerwie do gry gotowi są praktycznie wszyscy, a znak zapytania jest tylko przy Bartoszu Starzyńskim. Po uszkodzeniu dwóch więzadeł w stawie skokowym podjęto decyzję o rehabilitacji. Nasz rozgrywający trenuje indywidualnie i jak nie w Malborku to za tydzień u siebie w meczu z Grunwaldem Poznań powinien pojawić się na boisku.

Polski Cukier POMEZANIA Malbork sezon rozpoczęła fatalnie od siedmiu porażek w tym dwóch po serii rzutów karnych. Na pierwsze zwycięstwo musieli czekać, aż do 12 listopada, gdy pokonali AZS UW Warszawa 35:34. Był to moment przełomowy, po którym przyszły kolejne zwycięstwa. W tabeli szczypiorniści z Malborka plasują się na 10. miejscu w tabeli z bilansem 4 zwycięstw i 8 porażek. Stal rok zakończyła od porażki z MKS Nielba Wągrowiec 21:25, po której padła „Twierdza Gorzów”. Gorzowianie w tabeli pierwszej ligi plasują się na trzeci miejscu z bilansem 8 zwycięstw i 3 porażek. O sile zespołu z Malborka stanowi czterech zawodników: Kopyciński Mateusz, Boneczko Marek, Telepnev Ivan i Orzechowski Michał. Powstrzymanie tego kwartetu będzie kluczem do sukcesu. – Musimy dobrze wejść w drugą rundę. Na początku czekają nas ciężkie spotkania i najlepiej zacząć od zwycięstwa. Trzeba kontynuować dobrą grę, którą prezentowaliśmy przed świętami – powiedział kapitan Stali, Oskar Serpina.

Początek spotkania Polski Cukier POMEZANIA Malbork – Stal Gorzów w hali w Malborku w sobotę o godzinie  18:00.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.