Za nami trzecia kolejka ligi futsalu

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Po świąteczno-noworocznej przerwie na parkiet wrócili futsaliści. W niedzielę rozegrali 3. kolejkę  XX Mistrzostw Gorzowa im. H. Hajdasza w futsalu.

Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie odnieśli zawodnicy ENKA, który po zaciętym boju pokonali I Liceum Ogólnokształcące 3:2. Wszystkie bramki w tym meczu futsaliści zdobyli w drugiej połowie, a wynik spotkania był sprawą otwartą do ostatnich sekund. Dwa przekonywujące zwycięstwa odniósł lider tabeli DREW-PLAST Mazowiecki, a na listę strzelców wpisali się m.in Ogrodowski i Posmyk. Emocji nie brakowało też w starciu Synowie Gandalfa – Beneton z Energozew & Enter. Po trafieniach Oleksa i Bujela mecz zakończył się remisem 1:1.

Na czele tabeli pozostali zawodnicy Drew-Plast Mazowiecki, którzy mają tylko punkt przewagi nad TAXI ASKANA – OS. RUSKIE. Na trzecim miejscu w tabeli ze stratą czterech punktów do lidera jest Sawex & Netkom.

Kolejne spotkania XX Mistrzostw Gorzowa im. H. Hajdasza w futsalu zostaną rozegrane 21 stycznia.