Stal nie zorganizuje Złotego Kasku

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Brązowi medaliści w drużynie w następnym sezonie regulaminowo organizują finał Złotego Kasku. Tym razem tak nie będzie. Stal imprezę oddała Pile.

– Termin organizacji Złotego Kasku – 31 marca – koliduje nam z Memoriałem Edwarda Jancarza, który jest dla nas priorytetem. Nie było też sensu przekładania Złotego Kasku na inny termin, bo kalendarz jest praktycznie zapełniony – tłumaczy decyzję prezes Stali Gorzów Ireneusz Maciej Zmora.

Finał Złotego Kasku odbędzie się w Pile w planowanym terminie – 31 marca.

Złoty Kask to nie tylko rywalizacja o prestiż, czyli wpisanie się na listę triumfatorów, na której widnieje wiele uznanych nazwisk zasłużonych dla polskiego żużla zawodników. To również krajowy finał o przepustki do udziału w eliminacjach światowych do cyklu Grand Prix (indywidualnych mistrzostw świata), najważniejszych i najbardziej prestiżowych rozgrywek na naszym globie.

Ceny biletów:
– Trybuna główna: 40 PLN w przedsprzedaży do 25.03, 50 PLN od 26.03
– Normalny: 25 PLN w przedsprzedaży do 25.03, 30 PLN od 26.03
– Ulgowy: 15 PLN w przedsprzedaży do 25.03, 20 PLN od 26.03 (uczniowie i studenci 8-26 lat, kobiety, emeryci i renciści)
– Dzieci do 7 roku życia: 5 PLN
– Program zawodów: 7 PLN
– Pakiety Hospitality & VIP Tickets: 200 PLN w przedsprzedaży do 25.03, 250 PLN od 26.03 (miejsce w najlepszej części stadionu vis a vis startu i mety, program zawodów, dedykowany zestaw upominków, wejście do parku maszyn przed i po turnieju, możliwość zrobienia zdjęć z zawodnikami, parking, catering)

Sprzedaż biletów:
– Internet – speedwayevents.kupbilet.pl, speedway-shop.pl;
– bezpośrednio – w siedzibie klubu Polonia Piła ul. Bydgoska 1, salony Empik i punkty STS w całej Polski.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here