5. kolejka PGE Ekstraliga: Torunianie znów zawodzą

Patryk Dudek fot. Mateusz Wójcik / SF
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Zwycięstwa zielonogórzan, wrocławian i lesznian w pozostałych spotkaniach 5. kolejki PGE Ekstraligi.

Falubaz Zielona Góra – Get Well Toruń 50:40

Falubaz Zielona Góra:
9. Grzegorz Zengota – 10 (3,2,0,2,3)
10. Jacob Thorssell – 6+2 (1,1*,2,1*,1)
11. Michael Jepsen Jensen – 11+1 (3,1*,3,3,1)
12. Piotr Protasiewicz – 5+1 (1,2,1,1*)
13. Patryk Dudek – 14 (3,3,3,2,3)
14. Sebastian Niedźwiedź – 1 (u,0,1)
15. Alex Zgardziński – 3 (2,1,0)
16. Mateusz Tonder – NS

Get Well Toruń:
1. Jason Doyle – 5 (d,3,2,0,0)
2. Niels Kristian Iversen – 7 (2,0,-,3,2)
3. Chris Holder – 4+1 (0,1*,3,0)
4. Paweł Przedpełski – 10 (2,2,1,3,2)
5. Rune Holta – 7 (2,3,2,0,d)
6. Daniel Kaczmarek – 5 (3,0,2)
7. Igor Kopeć-Sobczyński – 1 (1,0,0)
8. Jack Holder – 1+1 (1*)

Bieg po biegu:
1. (60,71) Zengota, Iversen, Thorssell, Doyle (d2) 4:2
2. (60,56) Kaczmarek, Zgardziński, Kopeć-Sobczyński, Niedźwiedź (u4) 2:4 (6:6)
3. (59,60) Jepsen Jensen, Przedpełski, Protasiewicz, Ch. Holder 4:2 (10:8)
4. (59,70) Dudek, Holta, Zgardziński, Kopeć-Sobczyński 4:2 (14:10)
5. (60,03) Doyle, Protasiewicz, Jepsen Jensen, Iversen 3:3 (17:13)
6. (60,07) Dudek, Przedpełski, Ch. Holder, Niedźwiedź 3:3 (20:16)
7. (60,28) Holta, Zengota, Thorssell, Kaczmarek 3:3 (23:19)
8. (60,03) Dudek, Doyle, J. Holder, Zgardziński 3:3 (26:22)
9. (60,07) Ch. Holder, Thorssell, Przedpełski, Zengota 2:4 (28:26)
10. (59,66) Jepsen Jensen, Holta, Protasiewicz, Kopeć-Sobczyński 4:2 (32:28)
11. (59,85) Iversen, Dudek, Thorssell, Ch. Holder 3:3 (35:31)
12. (60,10) Jepsen Jensen, Kaczmarek, Niedźwiedź, Doyle 4:2 (39:33)
13. (60,28) Przedpełski, Zengota, Protasiewicz, Holta 3:3 (42:36)
14. (60,44) Zengota, Iversen, Thorssell, Doyle 4:2 (46:38)
15. (60,00) Dudek, Przedpełski, Jepsen Jensen, Holta (d4) 4:2 (50:40)

Grupa Azoty Unia Tarnów – Betard Sparta Wrocław 41:49

Grupa Azoty Unia Tarnów:
9. Nicki Pedersen – 15+1 (3,3,3,3,1,2*)
10. Artur Mroczka – 1 (1,0,-,-)
11. Jakub Jamróg – 6+1 (2,1*,2,1,0)
12. Peter Kildemand – 5+2 (1*,2,1*,-,1)
13. Kenneth Bjerre – 12 (3,1,1,1,3,3)
14. Dawid Knapik – 0 (0,0,0)
15. Patryk Rolnicki – 2 (2,u,d)
16. Wiktor Kułakow – 0 (0)

Betard Sparta Wrocław:
1. Tai Woffinden – 10+2 (2,3,2*,2*,1)
2. Andrzej Lebiediew – 0 (0,0,-,-,-)
3. Maciej Janowski – 9+1 (3,2*,2,2,0)
4. Vaclav Milik – 9+1 (0,3,1*,2,3)
5. Damian Dróżdż – 0 (-,-,-,-)
6. Maksym Drabik – 12+2 (3,1*,3,3,2*)
7. Patryk Wojdyło – 2 (1,1,0)
8. Max Fricke – 7 (2,2,3,0,d)

Bieg po biegu:
1. Pedersen, Woffinden, Mroczka, Lebiediew 4:2 (4:2)
2. (69,90) Drabik, Rolnicki, Wojdyło, Knapik 2:4 (6:6)
3. (70,49) Janowski, Jamróg, Kildemand, Milik 3:3 (9:9)
4. (69,54) Bjerre, Fricke, Wojdyło, Rolnicki (u) 3:3 (12:12)
5. (70,03) Woffinden, Kildemand, Jamróg, Lebiediew 3:3 (15:15)
6. (70,91) Milik, Janowski, Bjerre, Knapik 1:5 (16:20)
7. (70,62) Pedersen, Fricke, Drabik, Mroczka 3:3 (19:23)
8. (70,67) Fricke, Woffinden, Bjerre, Rolnicki (d) 1:5 (20:28)
9. (70,11) Pedersen, Janowski, Milik, Kułakow 3:3 (23:31)
10. (70,30) Drabik, Jamróg, Kildemand, Wojdyło 3:3 (26:34)
11. (70,18) Pedersen, Janowski, Bjerre, Fricke 4:2 (30:36)
12. (69,92) Drabik, Woffinden, Jamróg, Knapik 1:5 (31:41)
13. (69,89) Bjerre, Milik, Pedersen, Fricke (d) 4:2 (35:43)
14. (70,95) Milik, Drabik, Kildemand, Jamróg 1:5 (36:48)
15. (69,08) Bjerre, Pedersen, Woffinden, Janowski 5:1 (41:49)

Fogo Unia Leszno – forBET Włókniarz Częstochowa 53:47

Fogo Unia Leszno:
9. Jarosław Hampel – 11 (3,3,2,3,0)
10. Janusz Kołodziej – 8+2 (2*,2*,1,3)
11. Piotr Pawlicki – 15 (3,3,3,3,3)
12. Brady Kurtz – 1 (0,1,0,-,-)
13. Emil Sajfutdinow – 8+1 (3,1,2,2*,w)
14. Bartosz Smektała – 5+1 (1,0,2*,2)
15. Dominik Kubera – 5+1 (2,2*,0,1)
16. Szymon Szlauderbach – NS

forBET Włókniarz Częstochowa:
1. Leon Madsen – 7+1 (0,2,3,1,1*)
2. Tobiasz Musielak – 6 (1,w,1,1,3)
3. Adrian Miedziński – 4+2 (1*,2*,w,0,1)
4. Fredrik Lindgren – 14 (2,3,3,2,2,2)
5. Matej Zagar – 2 (1,1,-,-)
6. Michał Gruchalski – 4+1 (3,0,1*,d)
7. Bartosz Świącik – 0 (d,d,-)
8. Andreas Lyager – 0 (0)

Bieg po biegu:
1. (59,28) Hampel, Kołodziej, Musielak, Madsen 5:1 (5:1)
2. (59,47) Gruchalski, Kubera, Smektała, Świącik (d) 3:3 (8:4)
3. (58,88) Pawlicki, Lindgren, Miedziński, Kurtz 3:3 (11:7)
4. (59,08) Sajfutdinow, Kubera, Zagar, Świącik (d) 5:1 (16:8)
5. (59,34) Pawlicki, Madsen, Kurtz, Musielak (w) 4:2 (20:10)
6. (58,84) Lindgren, Miedziński, Sajfutdinow, Smektała 1:5 (21:15)
7. (58,94) Hampel, Kołodziej, Zagar, Gruchalski 5:1 (26:16)
8. (60,06) Madsen, Sajfutdinow, Musielak, Kubera 2:4 (28:20)
9. (59,34) Lindgren, Hampel, Kołodziej, Miedziński (w) 3:3 (31:23)
10. (59,28) Pawlicki, Lindgren, Gruchalski, Kurtz 3:3 (34:26)
11. (59,91) Kołodziej, Sajfutdinow, Musielak, Miedziński 5:1 (39:27)
12. (60,53) Pawlicki, Smektała, Madsen, Gruchalski (d) 5:1 (44:28)
13. (59,59) Hampel, Lindgren, Kubera, Lyager 4:2 (48:30)
14. (60,78) Musielak, Smektała, Miedziński, Sajfutdinow (w) 2:4 (50:34)
15. (59,56) Pawlicki, Lindgren, Madsen, Hampel 3:3 (53:37)

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here