wciśnij ESC lub zamknij

Logowanie

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj, aby przypomnieć hasło.


Marcin Daniec rozbawi nas w Gorzowie!

25 lutego 2013, 18:06

Już w sobotę 16 marca w Filharmonii Gorzowskiej wystąpi jeden z najpopularniejszych artystów kabaretowych – Marcin Daniec. Występ artysty odbędzie się o godz. 18. Bilety są już w sprzedaży!
(fot. materiały organizatora)

Najpopularniejszy polski artysta kabaretowy występuje na scenie od ponad 20 lat. Marcin Daniec uważa się za krakowskiego satyryka, bo tez wszystko co najpiękniejsze w jego karierze związane jest z tym miastem. Nigdy nie wypiera się korzeni i zawsze chętnie podkreśla, że urodził się w tym samym Wielopolu, co Tadeusz Kantor. W 1993 roku na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu otrzymał nagrodę za debiut – tak zwana „Karolinkę”, a już w rok później reżyserował Opolski Kabareton.

Przez wiele lat współpracował ze ścisłą czołówką polskich artystów. W genialny dla siebie sposób nawiązuje nic porozumienia z publicznością. Niejednokrotnie wplątując widzów w swoje monologi, czyni ich bohaterami przedstawienia. Potrafi naśladować głosy znanych ze sceny artystycznej osób, życia politycznego i komentatorów sportowych. Może w ten sposób odżywa w nim zamiłowanie do kariery sportowej w roli trenera piłki nożnej?

Marcina Dańca znamy głównie z czterech jego najpopularniejszych wcieleń scenicznych, jak Pan Ignacy, szary obywatel w kiepskim odzieniu, dzierżący na nosie wielkie okulary z ubezpieczalni, Waldemar K., czyli typowy cwaniaczek po ośrodku rehabilitacyjnym i oczywiście Marcinek, czyli we własnej osobie Marcin Daniec, jako duże dziecko, mówi dziecięcym głosikiem o sprawach z życia dorosłych.
Nowy program, nowy skład kabaretu.

Kabaret Marcina Dańca w Filharmonii Gorzowskiej

16 marca 2013 (sobota), godz. 18:00

Bilety: 90 zł / 80 zł / 60 zł / 50 zł


Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.